Zahájení školního roku 2021/2022

Vloženo 26.8.2021 do Aktuality ZŠ ;

Děti mají poslední volné dny a my už se na ně moc těšíme v nově vymalované škole. :-D A věříme v pohodový rok s jen prezenční výukou!!! ;-)

informace:
  • 1.9. (středa): slavnostní zahájení školního roku-sejdeme se v 7.30 v budově školy a první den ukončíme kolem 9.00 hodin
  • 2.9.: zahájení provozu družiny a školní jídelny
  • mimořádné opatření: každá osoba (děti, žáci, studenti, zaměstnanci, třetí osoby) je povinna si při vstupu do budovy školy a ve společných prostorech zakrýt dýchací cesty, a to takovým ochranným prostředkem dýchacích cest, který je uveden v aktuálně platném mimořádném opatření MZd
  • preventivní screeningové testování dětí a žáků s frekvencí 3x po sobě, první test se provede 1. září (prvňáčkům mohou pomoci rodiče), a dále se testuje v termínech 6. září a 9. září 2021…umíme, zvládneme :-)
  • 3.9. v pátek plánujeme turistický výlet (podle počasí)
  • 6.9. (pondělí) – schůzka rodičů od 16.15 hodin

Dětem přejeme příjemné poslední prázdninové dny a rodičům klid a pohodu! B-)