Otevření školy-12.4.2021

Vloženo 8.4.2021 do Aktuality ZŠ ;

Vážení rodiče,

od pondělí 12. 4. 2021 nastoupí žáci zpět do školy. V naší škole se to bude týkat všech žáků základní školy, chodit budeme stále (netýká se nás tzv. rotační výuka, jako málotřídka máme výjimku a nebudeme se tedy učit online).

Podmínkou návratu do škol je povinné testování dětí, žáků a zaměstnanců. Testovat se budeme pravidelně každé pondělí a čtvrtek ráno. Naše škola obdrží testovací sady -jde o tzv. samotestování, kdy si děti odeberou vzorek z okraje nosu a tyčinku vloží do připravené papírové „karty“. Vše dětem dostatečně vysvětlíme, pomůžeme, poradíme. Nemusíte mít obavy. Rozhodně nejde o testy, které znáte z odběrových míst, ty může provádět pouze zdravotnický pracovník. Díky pravidelnému testování bychom měli mít větší jistotu, že neohrozíme své okolí, případná pozitivita bude včas odhalena a nebudeme muset uzavírat celou školu.

Provoz školní družiny bude opět jen pro žáky 1. a 2. ročníku- třídy se nesmí míchat.

Více informací obdržíte v e-mailu. Na naše žáky se již moc těšíme!!! :-)