Velký úspěch žáků 5. ročníku- nejpilnější třída z okresu v učení slovíček

Vloženo 18.11.2020 do Aktuality ZŠ ;

Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim je vítězem okresního kola jazykového šampionátu s WocaBee!

Žáci 5. ročníku získali prvenství v procvičování slovíček v okrese Chrudim a postupují do krajského kola.

V pondělí 9. listopadu se žáci naší školy zapojili do celostátní soutěže v učení cizích jazyků s názvem Pozimní WocaBee šampionát.

Ve druhém ročníku soutěže v procvičování slovíček mezi sebou soupeří žáci od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku.
Šampionát probíhá v aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee, která funguje online, takže žákům nebrání v soutěžení ani distanční forma výuky.
Spolu je do soutěže zapojeno přibližně 45 000 žáků.

V našem okrese se nejusilovnějšími žáky v prvním kole soutěže stali žáci třídy- 5. třída (p.uč. Janiková).

Během prvního týdne šampionátu získali v aplikaci skvělý výsledek – jejich průměrný denní počet bodů (tzv. WocaPoints) na žáka byl v okresním kole až 190!
Stali se tak okresními WocaBee šampiony a postupují do krajského kola, které probíhá od 17. do 20. listopadu 2020.
Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se až do Česko-slovenského finále Podzimního WocaBee šampionátu v prosinci.