Zahájení provozu MŠ

Vloženo 26.8.2020 do Aktuality MŠ ;

Na děti se těšíme v pondělí 31. srpna, kdy zahajujeme provoz naší MŠ. Provoz je běžný: 6.30 – 16.00 hodin. Děti se scházejí do 8.00 hodin, odchod dětí po obědě je ve 12.00 hodin, odpoledne v čase 14.45 – 16.00 hodin. Děti potřebují do školky: bačkory, pyžamo, holínky, pláštěnku, tepláky na ven a do třídy, náhradní oblečení dle uvážení (ponožky, spodní prádlo), hřeben, 1 balení hygienických kapesníčků nebo kapesníčky v krabičce. Zuby si zatím děti čistit nebudou (mimořádná opatření). Nejmenším dětem věci označte nebo podepište. Na odpolední spánek si mohou děti přinést plyšáka z domova, jinak není dovoleno si do školky nosit vlastní hračky. Nepřítomnost dětí omlouvejte zprávou (sms) na mobil učitelky do 8.00 hodin. Rodiče předškoláků, kteří mají docházku do školky povinnou, omlouvají děti písemně na omluvném listu ve školce. Ostatní informace dostanete ve školce. Za MŠ Jitka Matěnová.