Mimořádná opatření

Vloženo 4.4.2020 do Aktuality MŠ ;

Vážení rodiče,

mateřská škola bude zřejmě uzavřena delší čas, proto nabízíme pomoc. Myslíme zvláště na naše předškoláky: Každý pátek naleznou rodiče v poštovní schránce pracovní listy a úkoly na celý týden. Témata budou volena podle TVP MŠ. Dětem budou též zapůjčeny tablety pro ICT výuku ( děti s tablety pracovat umí). Zpracované úkoly, prosím, dětem zakládejte, abychom je po znovuotevření školky mohly s kolegyní zkontrolovat a ohodnotit. Zpracování úkolů není povinné, pouze doporučené. Pokud dětem připravíte alternativní způsob přípravy na školu, budeme to samozřejmě akceptovat.

Všem rodičům nabízím ještě pro lepší orientaci některé webové stránky, jejichž obsahem je předškolní vzdělávání: www.predskolaci.cz, www.novadida.cz, www.pinterest.com.

Dobře vám poslouží i dětské časopisy, např. „Puntík“, „Šikulka“, „Dráček“, televizní vysílání určené nejmenším, programy na YouTube (písničky, tanečky).

Pokud budete cokoliv potřebovat z naší strany, zavolejte, kontaktní telefony máte k dispozici, můžete psát i na email: jitka.matenova@centrum.cz

Zdravím Vás s nadějí, že se brzy sejdeme ve zdraví a v lepších časech. Jitka Matěnová.