Zahájení provozu MŠ ve školním roce 2019 -2020

Vloženo 27.8.2019 do Aktuality MŠ ;

Provoz MŠ bude zahájen v pondělí 2. září 2019 v 6.30 hodin. Děti se scházejí do 8.00 hodin. Děti potřebují do školky: bačkory, pyžamo, holinky, pláštěnku, oblečení na ven a do třídy, náhradní oblečení dle vašeho uvážení (ponožky, spodní prádlo), zubní kartáček, hřeben, hygienické kapesníčky (větší množství do zásoby – prosím, předejte paní učitelce ve třídě: 1 balení či kapesníčky v krabičce). Předškolní děti (5-6 leté) potřebují pastelky v penálu nebo pouzdru, nejlépe silné trojhrané pro nácvik správného úchopu. Všechny věci označte nebo podepište. Ve školce je prodloužen provoz do 16.00 hodin – děti, které odcházejí po obědě, si vyzvedněte ve 12.00 hodin, pro děti, které odpoledne odpočívají, si přijďte v čase 14.45 – 16.00 hodin. Na začátku školního roku nahlaste, prosím, všechny změny ve vašich údajích v dokumentaci a přečtěte si Školní řád. Rodičům předškolních dětí připomínám, že docházka do MŠ je povinná a nepřítomnost dítěte v MŠ je třeba omluvit písemně na omluvném listu. Na děti i rodiče se těší Jitka Matěnová, Jitka Halířová, Tereza Králová spolu s dalšími zaměstnanci školy.