Projekt na podporu čtenářství „Kaňkou do knížky“

Vloženo 2.7.2014 do Projekty ;

Ve školním roce 2013/2014 jsme se zaměřili na podporu čtenářské gramotnosti žáků. Žáky jsme seznamovali s autory dětské literatury a jejich díly, četli jsme společně během roku jejich knížky, paní vychovatelka předčítala ve školní družině, žáci chodili pravidelně 1 x týdně předčítat dětem v MŠ před poledním klidem, rodiče žáků nás ve škole seznamovali s knížkami, které doma se svými dětmi rádi čtou, navázali jsme spolupráci se slovenskou ZŠ v rámci projektu eTwinning.

DSCN0058   DSCN0090  DSCN0088 DSCN0067

Hledáte inspiraci?

Čtesyrád .. aneb ČTEnářův Sympatický RÁDce

Celé Česko čte dětem – Čtěme dětem 20 minut denně. Každý den.

Pohádky-online - České pohádky ke stažení a tisku – projekt Městské knihovny v Praze. Kromě pohádek najdou něco ke čtení i rodiče.

e-knihovna – elektronické knihy zdarma ke stažení