Hosté ve škole

Vloženo 29.4.2014 do Aktuality ZŠ & Projekty ;

V rámci celoročního projektu „Kaňkou do knížky“ nás z řad rodičů jako první navštívil tatínek žákyně 2. ročníku pan Starý. Nejprve byl představen svou dcerou Káťou. Pak měli žáci za úkol zjistit, na jaký hudební nástroj tatínek hrál. Do školy nám přinesl ukázat knížku od F. Nepila „Polní žínka Evelínka“, kterou rádi s Káťou doma čtou. Čtená ukázka byla veselá a žáky pobavila.

Druhým hostem byla maminka žákyně 2. ročníku paní Sedláková. Nejprve žáci zjišťovali pomocí otázek, kde trávila nejčastěji letní prázdniny. Pak nám představila oblíbenou knížku od B. Nesvadbové, kterou se svou dcerou Diankou čtou. Žáci se zaujetím poslouchali úryvek z knihy.

Děkujeme rodičům za návštěvu a těšíme se na další hosty! :-)

Host ve škole- pan Starý

Host ve škole-paní Sedláková